23 Nisan 2013 Salı

E-Okul Not Değiştirme Kodu - E-Okul Not Hilesi

E-Okul'da nasıl not değiştirileceğini ve E-okul Not Değiştirme 2013 kodunu sizlerle paylaşıp detaylıca açıklıyoruz arkadaşlar, bu yazıyı okuduktan sonra E-Okul hilesi kullanarak notlarınızı değiştirebilmiş olacaksınız.

E-Okul Not Değiştirmeniz için yapmanız gereken öncelikle aşağıdaki kodu seçip sağ tıklayıp kopyalamak, işte bu e-okul not değiştirme kodu

javascript:document.body.contentEditable = true; document.designMode = on; 

Kodu kopyaladıktan sonra buraya tıklayarak E-Okul sayfasına giriş yapın. Bu E-Okul sayfasına nasıl giriş yapılacağını biliyorsunuz zaten, giriş yaptıktan sonra adres çubuğunda ne yazıyorsa hepsini silin ve biraz önce kopyalamış olduğunuz e-okul not değiştirme kodunu adres yazma alanına yapıştırın ve klavyenizden Enter tuşuna basın.

Bu işlemi yaptığınızda tüm E-Okul notlarınız değiştirilebilir olacak, işte E-Okul hilesi yapmış oldunuz ve tüm notlarınızı değiştirebilirsiniz. Notlarınızı değiştirdikten sonra istediğinize gösterin.

E-Okul kalıcı not değiştirme yöntemi için sitemizi takip etmeye devam edin, önümüzdeki günlerde kalıcı not değiştirme yöntemi de anlatacağız.

4 yorum: